de psychologie van kleur

De psychologie van kleur

De psychologie van kleur (in je branding)

kleur “voelen” & “ervaren”

Kleur is het licht van de zon, dat ergens op schijnt en alles weerkaatst behalve die ene kleur die we zien met onze ogen. We kunnen kleur ook “voelen” of “ervaren” door ernaar te kijken, de kleur te eten of de kleur te dragen. Waarom vind je nu de ene kleur prettig of fijn en de andere kleur niet.

Dat heeft alles te maken met de psychologie van kleur. Elke kleur heeft een bepaalde betekenis, denk maar aan het rode licht waarvoor iedereen stopt, of het groene licht waarbij iedereen doorrijdt. Ook slaan we de emoties van gebeurtenissen in het leven op in ons systeem en we geven die emotie onbewust een kleur mee. 

Is die emotie fijn, dan is die kleur ook fijn. Is de emotie van de gebeurtenis verdrietig of heb je boosheid ervaren, dan vinden we de kleur vaak ook niet mooi. Kunnen we het wel of niet leuk vinden van een kleur veranderen? JAAA. Wanneer je weet waar het aan ligt of waar die emotie vandaan komt kun je die “resetten”. In de Persoonlijke Kracht Opleiding leer ik je alles over de psychologie van maar liefst 40 kleuren. En ontdek jij de “rijke taal van kleur”.

Wanneer je weet wat de psychologie achter bepaalde kleuren is en waarom je de ene kleur heerlijk vind om te dragen en de andere kleur niet eens in je omgeving wilt hebben, kun je daar je voordeel mee doen. Je snapt jezelf en de mensen in je omgeving veel beter en als je ondernemer bent kun je kleuren ook inzetten voor een branding die werkt.

ANKIE JACOBS IS GRAFISCH DESIGNER

je kunt kleuren inzetten voor een branding die werkt

Ankie Jacobs van LAB 1823, Branding en Design.

Ankie Jacobs heeft ervaren hoe je de psychologie van kleur inzet. Als grafisch vormgever is kleur en stijl ontzettend belangrijk. Tijdens de Persoonlijke Kracht Opleiding heb ik veel geleerd over de psychologie van kleur en hoe ik de kwaliteiten van kleuren inzet om de persoonlijke kracht van mijn klanten zichtbaar te maken in hun branding. 

mijn aanbod is inmiddels helemaal aangepast aan de Persoonlijke Kracht methode

De Persoonlijke Kracht Opleiding is echt een waardevolle toevoeging voor mijn bedrijf en mijn aanbod is inmiddels helemaal aangepast aan de Persoonlijke Kracht methode. Ieder traject start met de Persoonlijke Kracht test. Dan levert mij een mooi startpunt en helder beeld van mijn klant op en vandaaruit ga ik aan de slag met de branding.

De Persoonlijke Kracht Opleiding heeft zowel zakelijk als privé een heel positief effect gehad. Mijn vertrouwen in mijzelf en mijn kennis is gegroeid en ik kan mijn klanten nóg beter helpen met een ijzersterke branding. Een branding die helemaal bij mijn klant én haar bedrijf aansluit, waardoor zij ook hun droomklanten aan gaat trekken en hun omzet zien groeien.

Ben jij net als Ankie grafisch designer en wil jij ook kennis maken met de Persoonlijk Kracht Methodiek? Dan ben je van harte welkom tijdens de Persoonlijke Kracht Workshop, waarin je de uitslag ontvangt van jouw eigen Persoonlijke Kracht Test en je ervaart hoe de Persoonlijke Kracht Methodiek voor jou en je bedrijf kan werken. De Persoonlijke KrachtWorkshop is gratis en wordt op verschillende tijdstippen gegeven.

Past geen van de Workshops in je agenda of wil je meteen jouw vragen aan mij stellen, maak dan een afspraak in mijn agenda voor een vrijblijvende Match-Call. Ik spreek je graag!

Jannie

Nieuwsgierig geworden naar Persoonlijke Kracht?

Neem contact op voor meer informatie, dan bekijken we samen jouw mogelijkheden!